Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rząd Ewy Kopacz uzyskał wotum zaufania

Nowy rząd poparł m. in. Twój Ruch Janusza Palikota.

Sejm wyraził w środę wotum zaufania rządowi premier Ewy Kopacz.  Za  wotum zaufania głosowało 259 posłów, przeciwko opowiedziało się 183, 7 posłów wstrzymało się od głosu. Większość bezwzględna wynosiła 225 głosów.
 
W środę rano premier Ewa Kopacz przedstawiła w Sejmie expose. Szefowa rządu w swym wystąpieniu zapowiedziała m.in. większe wydatki na obronność, kolejne przywileje dla rodziców, a także pragmatyczną politykę wobec kryzysu na Ukrainie i szybkie prace nad założeniami nowej ordynacji podatkowej.
« 1 »

Zobacz także

 • SAWA
  02.10.2014 07:22
  Przykro mi że redakcja Wiary uczestniczy w PROPAGANDZIE SUKCESU PO. To co powiedziała wczoraj Pani Ewa Kopacz jest trudne do przyjęcia. Karcenie posłów za ich emocjonalność czy "wasza demokracja mi się nie podoba. Nic na temat wystąpienia Posłanki PiS i braku odpowiedzi na konkretne pytania. A tak mamy wrażenie że jest cacy. Wielka szkoda. Niestety, nie będę zaglądał na tę stronę. SW
 • Tomasz
  02.10.2014 07:29
  Pan Redaktor zauważył, słusznie oczywiście, że jedni pajace, upadający zresztą, poparli nowy rząd, a drudzy tradycyjnie są wszystkiemu przeciwni, a tego już Pan Redaktor nie zauważył. Pozdrawiam Pana Redaktora.
  doceń 1
 • Tomasz
  02.10.2014 07:36
  Sawa, wstawiasz się za posłanką z PIS, która nie otrzymała odpowiedzi. A Jak Jej odpowiadać, skoro zaraz po rozpoczęciu wystąpienie p.Premier wyszła z sali i odpowiedzi jej nie obchodziły; przecież gdyby została, to może by coś usłyszała.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama