Nowy numer 25/2018 Archiwum

Koronka znów na ulicach świata!

Kolejna edycja akcji polegającej na publicznym odmawianiu Koronki do Bożego Miłosierdzia planowana jest na 28 września o godz. 15.00.

"Od siedmiu lat w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko (spowiednika św. Faustyny) wychodzimy raz w roku na ulicę z koronką w ręku, by prosić Boga o Miłosierdzie dla nas i świata całego. W tym roku szczególnie modlimy się za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie i za Ukrainę! Zapraszamy także Ciebie i Twoich przyjaciół, byście odważnie wyszli na ulicę i wołali do Boga" - piszą organizatorzy akcji z Polski i Haiti.

Proszą jednocześnie o potwierdzenie, że Twoje miasto włącza się w tę modlitwę. Oto ich dane teleadresowe:

Zespół ,,Iskra Bożego Miłosierdzia’’

Danuta Pawłowska, Aleksandra Partyczyńska, Jakub Foremniak, Tomasz Talaga, Witold Pałka

Duszpasterz zespołu – O. Remigiusz Recław SJ

www.remi.jezuici.pl

Kościół oo. Jezuitów

ul. Sienkiewicza 60 90-058 Łódź, Polska

tel. 0 48 694 292 093

www.iskra.info.pl

iskra111@onet.eu

 

Do you have courage to go out to the street with The Spark! Czy masz odwagę wyjść na ulicę z Iskrą!
Iskra Bożego Miłosierdzia

« 1 »

Zobacz także

 • PCC
  02.09.2014 12:09
  Jaki jest cel publicznego odmawiania koronki?

  Czy taka modlitwa ma większą siłę niż odmawiana w murach kościoła? Czy dla Boga ma to znaczenie?

  Czy ktoś widząc taką grupę nawróci się? A co pomyśli o tej grupie i Kościele ten, kto jest z poza niego?
 • Magda
  02.09.2014 16:07
  każda modlitwa i każde świadectwo ma sens...
  od dwóch lat dojeżdżam do pracy rowerem, w tym czasie trzymam w ręce różaniec, który towarzyszy mi aż dotrę na miejsce. pewnego dnia, zatrzymał mnie chłopak - może dwudziestoletni, pytając czy może kiedyś towarzyszyc mi w drodze, z chęcią zgodziłam się, a gdy drogą poinformowałam ze chciałabym sie pomodlić, o dobry dzień w pracy i bezpieczną droge, wtedy nieoczekiwanie chłopak powiedział, że własnie po to chciał ze mną jechać, że nie pamięta kiedy był w kościele i na różańcu, że bardzo potrzebowal kogoś, kto mu pomoże zacząć. to było dla mnie potwierdzenie, że każde swiadectwo ma moc i warto wyjść i wskazywać drogę innym.
  doceń 6
 • r-anna
  06.09.2014 17:36
  jaki jest sens publicznego odmawiania koronki czy dawanie jakiegolwiek swiadectwa publicznie?

  wszyscy ktorzy czuja sie zagubieni w balaganie nienormalnosci i zdominowani ateistyczno-materialistyczna postawa swiata, ktorzy czuja sie wyszydzani z powodu swojej wiary, maja okazje przekonac sie ze nie sa samotna wyspa;
  mnoza sie przerozne parady, akcje propagujace skrajnie egoistyczne zachowania i hedonizm, atakuje z kazdej strony naglasnianie, ze wczorajsza nienormalnosc jest dzisiejsza norma;
  publiczne modlitwy, czy nawet pewnego rodzaju manifestowanie swojej wiary jest znakiem, swiadectwem, ze jestesmy, ze trwamy, ze "walczymy"
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama