Nowy numer 38/2023 Archiwum

Światło dla Majdanu - zapal o godz. 21.00!

Zapalmy w naszych oknach Światło dla Majdanu! O godz. 21.00 - dziś i w kolejnych dniach, jak długo naród ukraiński będzie cierpiał i potrzebował naszej solidarności.

Rośnie fala solidarności z Ukraińcami. Mnożą się apele o post i modlitwę w ich intencji. O modlitwę za prosił nas także nasz kolega, fotoreporter "Gościa" Jakub Szymczuk, który jest teraz w sercu wydarzeń w Kijowie. Tylko na jego oczach snajperzy zabili dziś 6 osób.

I my apelujemy o modlitwę i post. Chcemy się także przyłączyć do facebookowej akcji "Światło dla Majdanu". Tak, jak Jan Paweł II i Ronald Reagan przed laty zapalali w oknach świece, symbolizujące solidarność z Polską, cierpiącą w czasie stanu wojennego, tak i my zapalmy w naszych oknach świece, wyrażające jedność z Ukrainą. Dziś, jutro - jak długo Chrystus cierpiący w sercach Ukraińców będzie potrzebował Weroniki, ocierającej Jego twarz.

TUTAJ znajdziesz link do tej akcji na Facebooku.

pszow_jw_068.jpg   pszow_jw_068.jpg
PSZOW 03.02.2007 KALWARIA WIELKA STACJA SZOSTA SWIETA WERONIKA OCIERA TWARZ JEZUSA JEZUS WERONIKA HUSTA FOTO:JOZEF WOLNY/GOSC NIEDZIELNY
JOZEF WOLNY

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast