Nowy numer 20/2019 Archiwum

Drastyczne filmy: Feministyczna orgia nienawiści

Argentyńskie feministki, lesbijki i geje wulgarną przemocą usiłowali zaprowadzić swoje porządki w argentyńskim mieście San Juan. Po warsztatach w ramach Krajowej Konferencji Kobiet (23-25 listopada 2013) ruszyły na miejscową katedrę, by ją sprofanować.

Naprzeciw siedmiotysięcznej masie wrzeszczących bluźnierców stanęło 1,5 tysiąca młodych katolików. Pozwolili się pobić, opluć i znieważyć, ale bez przemocy, stając kordonem i odmawiając różaniec, nie dopuścili do profanacji świątyni. Nie mogli jednak zapobiec spaleniu kukły, przedstawiającej pochodzącego z ich kraju papieża Franciszka.

Przeczytaj też: O furii Feministek i błogosławionych katolikach

Zobacz nagrane wówczas filmy. Uwaga, są drastyczne.

 

Feminists attack Argentina cathedral
Steve Jalsevac

DIARIO LA PROVINCIA SJ. Quema del muñeco del Papa Francisco
DIARIO LA PROVINCIA SJ

Film można też znaleźć tutaj

 

« 1 »

Zobacz także

 • wojtek
  05.12.2013 21:14
  Wielkie serca ale rozumu to za grosz...
  doceń 8
 • Argentino...
  05.12.2013 23:33
  A czy mogę poprosić o Twoją wypowiedź na temat zachowania tych feministek? Czy to dla Ciebie temat tabu?
 • Pięść
  07.12.2013 14:33
  Pożyteczni idioci na tym forum usiłują ukryć swoją frustrację, która płynie z faktu, że swoją bierną i skuteczną obroną kościoła Argentyńczycy całkowicie zdemaskowali prymitywizm i wulgarność feministek. W tej sytuacji lewackim mediom pozostało już tylko wstydliwe milczenie.
  doceń 0
 • Tani Drań
  09.12.2013 10:07
  Zło dobrem zwyciężaj. Chwała Bogu, że nie odpowiedzieli agresją. W Biblii jest napisane:

  Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. (Mt 5,10-12)

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL