Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Witamy wakacje!

Lato, lato, lato wszędzie. Gdzie wyjechać, co zobaczyć? Czy da się za… niewielkie pieniądze? Podpowie „Wakacyjny Gość”!

Dla naszych dzieci - rozpoczęły się dwa miesiące beztroski. Cieszą się dzieciaki, planują kolonie i odpoczynek od obowiązków oraz szkoły. Większość dorosłych też się cieszy: może uda się wyjechać choć na tydzień? Nad morze, do znajomych, na działkę?

Rozpoczyna się letni czas odpoczynku. Jak odpoczywać, co zobaczyć, gdzie pojechać? Będziemy przez te dwa miesiące radzić, opisywać, pokazywać piękno Polski i niemal całego świata.

W specjalnej zakładce „Wakacyjny Gość” - będziemy śledzić jak i gdzie wypoczywają Polacy. A wspólnie z naszymi Czytelnikami - chcemy polecić miejsca, które można obejrzeć nie dysponując wielkim budżetem i ogromnymi funduszami. Wiadomo (niestety), że z roku na rok, portfele Polaków są coraz skromniejsze. Ale nie oznacza to, że przy małych funduszach nie można zorganizować taniego urlopu. Można! Udowodnimy.

Wraz z polskimi kurortami - będziemy też zapraszać na lokalne, rodzinne imprezy. Odwiedzimy polskie miasteczka nadmorskie i w górach. Będziemy informować o ciekawych wydarzeniach oraz… pogodzie. Bo wiadomo, że nawet deszczowe lato może być udane. Choć oczywiście deszczu podczas wakacji, ani sobie, ani Państwu, nie życzymy.

Proponujemy też, by przysyłać nam relacje z podróży rodzinnych: rowerowych wypraw, pielgrzymek (przepiękne rekolekcje w drodze, a jednocześnie dobry sposób na wakacje), zwykłych - niezwykłych wczasów z rodziną. W jaki sposób czytelnicy Gosc.pl planują wakacje? Ile pieniędzy przeznaczają na wyjazdy? Co zrobić by wypocząć z rodziną - tanio, przyjemnie i skutecznie? Drodzy wakacyjni Czytelnicy, piszcie! I przysyłajcie wakacyjne rodzinne zdjęcia: zrobione w ciepłych krajach (jeśli ktoś wyjeżdża) ale również u babci na wsi, na działce u kolegów, na obozach dziecięcych. Najciekawsze wakacyjne opowiadania i wakacyjne rodzinne fotografie, pod koniec wakacji, nagrodzimy. Atrakcyjne nagrody czekają!

Na stronie „Wakacyjny Gość” będziemy też przypominać wakacyjne wyprawy reportażystów „Gościa Niedzielnego” z lat ubiegłych. Warto przypomnieć sobie o miejscach, w których rodziło się chrześcijaństwo, w których do dziś dnia tętni żywa wiara. Przepiękne opisy i tak samo piękne zdjęcia - przeniosą czytelników w rejony świata, których większość z nas na żywo nigdy nie zobaczy, ale o których warto wiedzieć i poznać choćby wirtualnie.

Zapraszamy więc do śledzenia i… współredagowania „Wakacyjnego Gościa”. Wszelkie pomysły, propozycje i wakacyjne relacje - prosimy przysyłać na adres: wakacje@gosc.pl

A zatem: udanych wakacji! Oczywiście z „Wakacyjnym Gościem”!

Redakcja.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama