Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Alicja Tysiąc chce więcej

Alicja Tysiąc powraca po raz kolejny. Po zwycięstwie z „Gościem”, gdy udało jej się zyskać 30 tysięcy, od Tomasza Terlikowskiego żąda 130 tysięcy.

W wywiadzie przeprowadzonym dla „Wprost” kobieta przyznaje, że bacznie obserwuje publikacje na jej temat.  – Mam taki filtr w internecie ustawiony i śledzę, co o mnie piszą. Niestety, nie wszystko wychwytuję – mówi Tysiąc. Jak sugeruje „Wprost”, kobieta najwyraźniej znalazła nowy sposób na życie.

Alicja Tysiąc w kwietniu 2012 roku pozwała byłego naczelnego „Frondy” o „naruszenie dóbr osobistych”. Tomasz Terlikowski w  książce napisanej z Joanną Najfeld pt. „Agata. Anatomia manipulacji”, według Tysiąc, miał porównać postępowanie kobiety do czynów hitlerowskiego zbrodniarza Adolfa Eichmanna. Terlikowski miał zarzucić jej także „moralną obrzydliwość” oraz fakt, że wstępuje na drogę sądową z krytykującymi ją osobami.

 – Wywiad potwierdza tylko, że pani Alicja Tysiąc finansowo i politycznie rozgrywa to, że nie pozwolono jej zabić własnego dziecka – dla serwisu gosc.pl komentuje Tomasz Terlikowski.

« 1 »

Zobacz także

 • kochana
  05.07.2013 13:17
  Jednak myśleć trzeba najpierw a nie później.
  Widząc że mój stan zdrowia nie pozwala mi na bycie matką po prostu się nie decyduje na dziecko.Mam orzeczony znaczny stopień niepełnosprawności i moja niepełnosprawność
  jest spowodowana nie tylko wzrokiem.
  Dziecko gdybym doczekała możliwości jego przyjścia na świat w czasie gdy było by zdolne do samodzielnego życia i tak było by najprawdopodobniej chore.Na ile się orientuję u tej pani problem jest tylko w wadzie wzroku a dzieci ma zdrowe.Dlaczego dziecko ma być skazane na karę śmierci za to że rodzice dopuścili do jego poczęcia.Dzieci nie katolików tak samo czują ból gdy się je rozrywa na kawałki.
  doceń 0
 • Alicja W.
  05.07.2013 14:15
  Do wszystkich!
  Kochani. Niezaleznie od merytorycznej zawartości Waszych komentarzy - przeczytajcie je sobie spokojnie. Podoba Wam się ton Waszych CHRZEŚCIJAŃSKICH komentarzy?
  Uważacie, że prezentujecie dostatecznie wysoki (jak na Chrześcijan przystało) poziom empatii, zrozumienia dla czyichś trudnych wyborów życiowych? Próbujecie najpierw CZŁOWIEKA zrozumieć, a potem oceniać - nie krzywdząc pomówieniami i paszkwilanckim językiem? Nie wywyższając się przy tym pysznie?

  Wiem, że to bywa trudne. Ale pisanie na KATOLICKIM portalu chyba powinno do czegoś wyjątkowego zobowiązywać? Mylę się?
  Właśnie TRUDNE problemy ujawniają klasę człowieka. Nie sztuka dopieszczać myślących tak samo, mających te same poglądy.

  Ja w przypadku Pani tysiąc widzę jedno: kosmiczny dramat. I tylko tyle.
  doceń 14
 • MacBlacker
  06.07.2013 21:20
  Ciekawe że oczy nie psują się jej od lukania w monitor... podobno to właśnie ze względu na nie chciała zabić własne dziecko?!
 • Utu
  07.07.2013 14:34
  podłość, brzydota, paskudztwo, obrzydliwość, szkaradność, świństwo, odraza, szpetota, draństwo, łajdactwo, niegodziwość, gnój, nikczemność, zberezeństwo, ohyda, stęchlizna na wieki...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama