Nowy numer 14/2020 Archiwum

Polecamy

 • osimplex
  14.03.2013 08:54
  osimplex
  Jezus powiedział do św. Franciszka w ruinach San Damiano FRANCISZKU IDŹ I ODBUDUJ MÓJ KOŚCIÓŁ, KTÓRY JEST W RUINIE. Bracia Franciszkanie życzą Ojcu Świętemu darów Ducha Świętego
  doceń 1
 • signorina
  14.03.2013 10:13
  Nie wiem skąd macie to błędne tłumaczenie, że Papież prosi o błogosławieństwo ludu! Papież prosił o to by lud pomodlił się do Boga o Jego Błogosławieństwo dla niego.

  E adesso vorrei dare la Benedizione, ma prima – prima, vi chiedo un favore: prima che il vescovo benedica il popolo, vi chiedo che voi preghiate il Signore perché mi benedica: la preghiera del popolo, chiedendo la Benedizione per il suo Vescovo.

  A teraz chciałbym udzielić Błogosławieństwa, ale najpierw - najpierw, proszę was o przysługę: zanim biskup pobłogosławi lud, proszę was pomódlcie się do Pana o to by mnie pobłogosławił: modlitwa ludu, proszącego o Błogosławieństwo dla swego Biskupa.

  Pozdrawiam, filolog włoski.
  doceń 1
 • Savonarola
  16.03.2013 22:56
  Habemus Papam! Franciszek. Czlonkowie komitetu centralnego wybrali pierwszego sekretarza.My pokorne owce chcac,nie chcac musimy ten wybor zaakceptowac.
  doceń 0
 • duszochwat
  17.03.2013 22:46
  Dobry Wieczór!!! Nie czepiać się szczegółów i rozeznawać Ducha. To moja propozycja i wrócić deczko do historii, poczytać o stanie kKościoła w XII wieku i wcześniej i wszystko będzie jasne. Na marginesie :Katolicka Europa!!! Gdzie? Pozdrawiam
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane