Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Leszek
  22.02.2013 08:00
  Dziękuję Wam drogie siostry za te wspaniałe pieśni, które pozwalają mi się wyciszyć i zrozumieć że warto żyć z Bogiem,w Bogu i dla Boga.
  Bóg zapłać.
  doceń 2
 • MYaWplAlymUKuAOV
  03.04.2013 15:06
  That's not just logic. That's really sneilsbe.
  doceń 0
 • sQGlEeJK5eG
  10.06.2013 13:39
  Karolina Witam Serdecznie,Dokładnie do małej łazienki najlepiej pasują jasne oicdenie, biel, beż z ciemnymi lub kolorowymi wstawkami jak mozaika czy dekory.Czasem jest wygodniej zastosować ciemniejszą podłogę będzie się mniej brudzić. Gdyby miał być prysznic wtedy możemy w nim umieścić ciemne płytki, tak by łazienka nie była nudna.Jeśli elementy wyposażenia łazienki są blisko siebie wtedy dobrze by kształty były zaokrąglone. Na rynku jest obecnie tak duży wybf3r sanitariatf3w, że można przebierać w zależności od ceny.Jeśli byłaby Pani zainteresowana mogę zaproponować projekt łazienki w skład, ktf3rego wchodzą:wizualizacje 3D; rysunki techniczne 2D wraz z dokładnymi wymiarami; projekt oświetlenia; dobf3r materiałf3w, kolorystyki, umeblowania, elementf3w dekoracyjnych itp.; koncepcja rozmieszczenia mebli i wyposażenia, projekt ułożenia płytek łazienkowych oraz konsultacje z mojej strony. PozdrawiamKarolina
  doceń 0
 • aibe
  02.02.2014 20:19
  Piękne :)
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL