Nowy numer 21/2018 Archiwum

Serwisy diecezjalne „Gościa Niedzielnego”

Z radością informujemy, że uruchomione zostały nowe diecezjalne strony „Gościa Niedzielnego”.

Na naszej stronie głównej (gosc.pl) pojawiło się nowe okno, a w nim na razie 8 serwisów z możliwością wyboru odpowiedniej diecezji. Już wkrótce zostaną uruchomione kolejne. Strony redagowane są przez dziennikarzy redagujących papierowe wydania diecezjalne „Gościa”.

Dzięki nowym serwisom będziemy jeszcze bardziej na bieżąco z tym, co dzieje na terenie naszych diecezji. Do tej pory trudno było naszym kolegom napisać o wszystkich interesujących wydarzeniach, bo do dyspozycji mieli tylko 8 „papierowych” stron.

W serwisie można obejrzeć archiwalne wydania dodatku diecezjalnego GN, zamówić e-wydanie oraz prenumeratę wydania papierowego. Internauci mogą komentować opublikowane teksty. Jeśli dzieje się u Was coś wyjątkowego, macie jakąś interesującą historię do przekazania lub ciekawe spostrzeżenia – piszcie do nas.

« 1 »

Zobacz także

 • do gosc.pl
  03.09.2012 18:34
  ale chyba powinien być jakiś stały dyżur moderatora - czyż nie?
  doceń 2
 • Paulina
  03.09.2012 19:53
  Podoba mi się ten pomysł
  doceń 0
 • Misjonarz
  03.09.2012 23:56
  Pięknie, sama radość - Tylko gdzie jest dodatek diec opolskiej :( Kiedy można się go spodziewać???
 • z radomia
  04.09.2012 20:49
  czekamy na Ciebie -AVE Gość Radomski
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama