Nowy numer 43/2020 Archiwum

"Gość" gdzieniegdzie "przytył"

Dzisiejsze wydanie „Gościa Niedzielnego” (Wydawnictwo Kurii Metropolitalnej „Gość Niedzielny”) ukazało się z trzema powiększonymi dodatkami diecezjalnymi

Nowe dodatki, już na stałe, będą miały osiem stron formatu A3 i drukowane będą na papierze gazetowym. Nie będą, jak dotychczas, wszywane do grzbietu głównego. Zmiany objętości dotyczą na razie dodatków ukazujących się w diecezjach krakowskiej, wrocławskiej i warszawskiej. W przyszłości planowane są kolejne. Dzięki zwiększonej objętości, będzie więcej miejsca na najważniejsze wydarzenia z regionu, więcej miejsca zostanie przeznaczone na reklamę. Z tej okazji dla nowych dodatków przygotowano nowy cennik. W tej chwili „Gość” ma 19 dodatków diecezjalnych.
Projekt graficzny nowych dodatków został przygotowany przez Witolda Morawskiego, autora layoutu grzbietu głównego „Gościa”.
Zmianie towarzyszy kampania informacyjna w regionalnych telewizjach i stacjach radiowych. Za zakup mediów i kreację odpowiedzialny jest dział promocji „Gościa Niedzielnego”.
W listopadzie 2011 r. (ostatnie dane ZKDP) „Gość Niedzielny” był liderem sprzedaży wśród tygodników opinii. Średnia sprzedaż wyniosła 145 421 egz. i była o 0,7 proc. wyższa niż rok wcześniej.
 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama