Kup zdjęcie i wesprzyj Stecówkę

„Gość Niedzielny” włącza się w akcję pomocy w odbudowie spalonego kościoła na Stecówce. Więcej na jego temat znajdziesz TUTAJ. Każdy, kto w tym roku będzie uczestniczył w Orszakach Trzech Króli relacjonowanych przez dziennikarzy „Gościa Niedzielnego” i odnajdzie się na zdjęciach z tych imprez, będzie mógł kupić wybrane fotografie. Cena jednej to tylko 5 zł. Z tego 4 złote „Gość Niedzielny” przekaże na pomoc w odbudowie kościoła na Stecówce.

Wystarczy już od 6 stycznia uważnie przeglądać nasze galerie z Orszaków Trzech Króli (poniżej).

Jeśli znajdziecie się na zdjęciach i będziecie chcieli je mieć na prywatny użytek, wystarczy wysłać zgłoszenie pod adres e-mail zdjecia@gosc.pl. W mailu koniecznie trzeba podać tytuł galerii, w której znalazło się zdjęcie, linka do niego i jego numer, a także swoje imię i nazwisko.

Pieniądze za zdjęcia prosimy wpłacać na rachunek bankowy Wydawnictwa Kurii Metropolitalnej w Katowicach "Gość Niedzielny, ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice:

BZ WBK nr 67 1500 1894 1218 9002 0904 0000

W tytule przelewu również prosimy koniecznie podać tytuł galerii i numer zdjęcia. Zamówione fotografie wysyłamy do 7 dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie tylko i wyłącznie mailem (JPG). Mogą one być wykorzystywane tylko na prywatny, niekomercyjny użytek. Nie udzielamy zgody na przekazywanie ich do publikacji komercyjnych osobom trzecim.

Najnowszy numer

Nowy numer 23/2023

11 czerwca 2023

Czego nam nie potrzeba

Chleb, jak wiadomo, stał się niemodny, a to za sprawą galopującej mody na diety niskowęglowodanowe.

Więcej w Artykuł