Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • gut
  20.12.2012 10:47

  Simon Weil: "Jeżeli zgadzamy się na to, żeby być narodzonymi a nie zgadzamy się umrzeć, sami popełniamy na naszą zgubę grzech Adama.Tylko Bóg może urodzić się bez grzechu pierworodnego. Bo dla Boga urodzić się to wyrzec się. Narodziny Chrystusa są już ofiarą. Boże Narodzenie powinno być świętem równie bolesnym jak Wielki Piątek."

  doceń 1
 • gut
  20.12.2012 10:57

  Szanowna Redakcjo. :-) Błogosławionych, radosnych, ciepłych świąt Bożego Narodzenia, życzę Bożej pomyślności na każdą chwilę Waszego życia.

  "Upadnij na kolana,
  o usłysz anielskie głosy
  o duchowna noc,
  noc, kiedy narodził się nasz Pan.
  O boska noc
  boska noc..."

  Życzy Gut (*_*)

  Kolęda dla Was - O Holy Night

  link: http://www.youtube.com/watch?v=rjFPM-9u80E

  • red.
   20.12.2012 11:04
   Dziękujemy, odwzajemniamy się serdecznościami i życzeniem wielu łask od Boga narodzonego w stajni. :-)
   doceń 1
 • to ciekawe, że...
  26.12.2012 06:23
  ...jedynie wierny @gut przy różnych okazjach chwali i życzy Redakcji GN pomyślności. A przecież jest wielu wiernych czytelników tygodnika, którzy jego ramówkę ideową popierają.
  Jak to jest, że inni nie składają życzeń okolicznościowych redaktorom...
  Mimo wszystko pozdrawiam Redakcję :-)
  • gut
   27.12.2012 14:47

   przy różnych okazjach chwali i życzy Redakcji GN pomyślności. Po prostu - jak mówi fajne powiedzenie >radość dzielona z drugim człowiekiem staję się podwójną radością a smutek dzielony z drugą osobą staję się połową smutku<. Widać myśl ta jest piękna, mądra i prawdziwa jednocześnie. Ponieważ jak tak wyślę jedno życzenie całej Redakcji to radość z tego powodu dzielona jest jeszcze przez więcej niż dwie osoby. :-)

   doceń 0
 • gut
  01.01.2013 19:18

  Szczęśliwego Nowego Roku! :-)

  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji