• TB
  25.06.2012 12:37
  Nie zgadzam się z autorem. Mecz był po prostu nudny, poza emocjonującymi początkowymi minutami. Później już tylko bezmyślna kopanina.
  • Leszek Śliwa
   28.06.2012 00:53
   Bardzo często mecze, w których obie drużyny grają znakomicie taktycznie i mają dobrych obrońców, nie obfitują w sytuacje podbramkowe. Można oczywiście uznać, że taki mecz jest nudny (to kwestia gustu), ale na pewno nie można tego nazwać "bezmyślną kopaniną". Często zresztą wtedy gdy zespoły uprawiają rzeczywiście bezmyślną kopaninę, gole padają jeden za drugim. Poziom meczu i emocje jakie on ze sobą niesie to dwie różne rzeczy, które nie zawsze się pokrywają.
   Pozdrawiam
   doceń 0
 • ania
  26.06.2012 13:37
  Brawo dla Włochów, a Anglicy maja za swoje, za niesprawiedliwie wygrany mecz z Ukrainą!!!
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.