• mike
  13.06.2012 09:27
  Dzięki za świetne, profesjonalne komentarze, pozdrawiam
  doceń 0
 • uwaga
  13.06.2012 09:45
  Tytuł jest subiektywny, a obiektywnie na razie jesteśmy w "strefie spadku". Czechom wystarczy tylko remis, a my musimy wygrać...
  doceń 0
 • konserwatysta_pl
  13.06.2012 10:02

  Pierwsze: Czytam tytuł komentarza pana Śliwy "Byliśmy lepsi od Rosjan" zdziwienie, czyżbym oglądał transmisję z innego meczu. Potem czytam w komentarzu, że byliśmy rónorzędnym partnerem. No tak, w międzyczasie widziałem informacje o bójkach między "kibolami" (a może tylko bójki między zmanipulowanymi przez dziennikarzy młodymi ludźmi). Jeśli stać was na wystrzałowe news-y i tytuły tych informacji, to musicie brać odpowiedzialność za ich konsekwencje - budowanie nacjonalistycznych odruchów. Trzeba brać pod uwagę nie swoje "dobre chęci" ale najgorszą z możliwych interpretację. Tak twierdził ś.p. ojciec profesor Bocheński.
  Drugie: Wieści z podwórka - młodsza część młodzieży jest rozpromieniona. Bo choć chwilami grali (w tym Błaszczykowski) tylko tak sobie, to jednak strzelili bramkę dającą remis, a tym samym odzyskali twarz po meczu z Grecją, w którym sędzia obronił Polakom remis.

  doceń 0
 • cholonek
  13.06.2012 10:52
  "do awansu wystarczy nam zwycięstwo nad Czechami". Panie Sliwa, tak sie pisze, jezeli w gre chodzi remis. Ale nam remis nie wystarcza, za to Czechom. Rozumie Pana podekscytowanie nacjonalne, ale troche obiektywnosci nie zaszkodziloby komentarzowi.
  • Leszek Śliwa
   24.06.2012 00:19
   Chodziło o to, że zwycięstwo dawało nam awans bez oglądania się na wynik drugiego meczu w grupie. Bo często bywa tak, że awans jest uzależniony od tego drugiego spotkania. Dlatego napisałem, że wystarczy zwycięstwo. Nie bardzo rozumiem, dlaczego uważa Pan to za "podekscytowanie nacjonalne"?
   doceń 0
 • Mathie
  13.06.2012 11:30

  Polacy byli lepsi, stworzyli na pewno więcej groźnych sytuacji pod bramką Rosji.
  A co do tego, że Czechom wystarczy remis to nieprawda. Jak Grecja wygra z Rosją to awansują te dwa zespoły, a Czesi odpadną. Chyba, że Grecy wygrają sześcioma bramkami różnicy lub więcej, ale to wydaje się mało prawdopodobne (wtedy przy remisie Czechów awansowali by Grecy i Czesi)

  doceń 1
 • michal_leja
  15.06.2012 16:26
  Wynik Polska-Rosja (1:1) był dla mnie zdziwieniem, ponieważ Rosja wygrała z Czechami-w miarę dobrą drużyną 4:1.Podejrzewam, że wygramy z Czechami.

  POLSKA GOLA!!!
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.