Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • podajnik
  29.12.2019 10:29
  Marcin Prokop jest tutaj naturalnym szefem sztabu. Jak kabaret to kabaret. Hołownia ma być drugim Zełeńskim (ukraiński kabareciarz, który został prezydentem).
  Dla Oligarchistycznego układu rządzącego Polską przez 8 lat, a mającego po swojej stronie wszystkie główne wtedy media, sądy, władzę wykonawczą i ustawodawczą oraz liczne interesy, Hołownia jest rozpaczliwą próbą odzyskania utraconych wpływów.
  doceń 22
 • jeż_jj
  29.12.2019 22:31
  To ciekawe. Hołownia chce zostać naszym prezydentem a jacyś bliżej nieokreśleni "eksperci" zafundują nam program. Nic tylko głosować w ciemno, najlepiej wysyłając sms- a.
  doceń 10
 • Horowski
  03.01.2020 17:03
  Horowski
  Patrząc na te nazwiska, to wszystko się robi jasne:

  1. Michał Kobosko był dziennikarzem i redaktorem naczelnym kilku tytułów należących do Axel Springer. Więc to rozpaczliwa próba Niemiec i innych, żeby odzyskać wpływy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Kobosko


  2. Rafał Matyja to były doradca Suchockiej, Buzka i Ujazdowskiego, czyli była UW, AWS, obecne PO. Do tego publikował w Wyborczej i przyległościach.
  A sam Hołownia już ze dwa razy przyznał, że gdyby sejm przegłosował liberalizacje aborcji, to on jako prezydent by tego nie zawetował, ale przychyliłby się do znaczącej większości.
  Czyli Kościół otwarty (na LGTB Zoo, Nekro itd chyba też, bo jak to tak kogoś wykluczać?) i katolicyzm bezobjawowy, nawet z mgr z teologii.
  doceń 3
 • Horowski
  03.01.2020 17:56
  Horowski
  Wiadomość z ostatniej chwili: Hołownia, magister teologii, katolik otwarty i twórczy, tworzy nową teologię. Jest przekonany, że na sądzie ostatecznym sądzić go będą zwierzęta, tzn. zjedzone przez niego świnie.
  doceń 3
 • Horowski
  03.01.2020 17:58
  Horowski
  Dodaję źródło do poprzedniego postu (cytat za portalem WPolityce):
  https://wpolityce.pl/polityka/480516-holownia-swinie-beda-mnie-sadzic-na-sadzie-ostatecznym
  "Mnie zwierzęta, które spotkałem w życiu, będą sądzić na Sądzie Ostatecznym. Ludzie i zwierzęta. Świat mnie będzie sądził. (…) Każde stworzenie. Świnia, którą zjadłem w życiu, a zjadłem ich na pewno co najmniej kilkanaście, to było stworzenie Boże"
  doceń 3
 • Horowski
  03.01.2020 18:06
  Horowski
  Ciekawi mnie też, co rozumie pan Hołownia przez powrót do laickości państwa i "ograniczenie aktywności religijnej prezydenta do kaplicy pałacu prezydenckiego". Czyli że prezydent ma być katolikiem tylko w swojej kaplicy, a podpisywać będzie każdą ustawę, nawet najbardziej bezbożną, niesprawiedliwą i wołającą o pomstę do nieba?
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama