Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • Tomaszszcz
  27.11.2019 12:36
  Ależ ten czlowiek kłamie ! Co PIS przez 4lata rządów zrobilo aby chronic kazde zycie niewinne? Nic! Odrzucilo obywatelski projekt 840tys podpisow ZATRZYMAJ ABORCJE ! To samo robi z obywatelskim projektem STOP PEDOFILII w łapy lewakow oddalo komisje w Sejmie do spraw rodziny! Pis kłamie! 4 LATA NIE ZROBILI NIC ! Juz wam, PISOWI nie wolno ufać bo kłamiecie!
  doceń 9
 • podajnik
  27.11.2019 13:17
  Trzeba przyznać, że w tym temacie zawiedli. Jednak inne partie nie są lepsze.
  doceń 3
 • velario-new
  27.11.2019 17:20
  A ja myślę, że jeśli ktoś nie chce mieć dzieci, to do zmiany decyzji nie przekona go nawet namaszczona przez Radę Ministrów pełnomocniczka. Działkę więc dostanie ta pani niewdzięczną (satysfakcjonujących owoców swej pracy raczej się nie doczeka), ale też - przyznajmy - za dużo tej pracy nie będzie miała.
  doceń 5
 • jurek
  27.11.2019 18:59
  A może cel, który został postawiony tj równocześnie: "zwiększenie dzietności i promocja tradycyjnej rodziny" jest wewnetrznie sprzeczny? Może zająć się po prostu opracoweaniem instrumentów majacych wspierac po prostu wzrost dzietnosci , bez zadnego zadecia ideologicznego?
  doceń 3
 • Boka
  27.11.2019 21:41
  Wydaje mi się ,że nadszedł chyba już czas , by Pan Prezes polecił zadekretować , że w Polsce ma rosnąć liczba urodzin , tak , jak ostatnio wsadził w usta pana premiera ,że w Polsce ma być dobrobyt taki jak w krajach zachodnich.
  doceń 8
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama