GN 21/2020 Archiwum

Człowiek i świat potrzebują nadziei

Półtora tysiąca czcicieli Bożego Miłosierdzia z 69-ciu krajów świata przybędzie 1-go października do krakowskich Łagiewnik na II-gi Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie będzie przebiegało pod hasłem „Miłosierdzie źródłem nadziei”. Jak mówi metropolita warszawski, kard. Kazimierz Nycz, współczesny świat i człowiek bardzo potrzebują nadziei.Główne spotkania i wydarzenia kongresu będą odbywać się w Łagiewnikach - miejscu związanym z św. Siostrą Faustyną i błogosławionym Janem Pawłem II.Szczegóły dotyczące kongresu można znaleźć na stronie www.wacom2011.pl.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama