Nowy numer 50/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Profesor
  17.09.2011 09:32
  @Myślący
  Czytam te Twoje komentarze od pewnego czasu i ręce mi opadają. Człowieku uprawiasz zwyczajną demagogię. Spekulujesz - i to bezmyślnie, prowadzisz dziwne egzegezy i wywody. Naprawdę, proszę doczytaj Pismo święte, teologię, historię Kościoła i wtedy zacznij dyskutować. Bo na razie kiepsko ci to idzie. Mieszasz fakty, przytaczasz mity, które uważasz za pewniki i próbujesz innych wprowadzać w błąd.
  Żeby wypowiadać się na jakiś powazny temat, trzeba mieć wiedzę z dobrych źródeł i opracowań. A Twoje wypowiedzi całkowicie temu przeczą. Odnoszę wrażenie, że jeśli cokolwiek czytałeś, to tylko z jednej półki albo tylko z jednej strony internetowej.
  Powtarzasz argumenty używane od lat, z których większość została już dawno obalona.
  Aby zrozumieć sprawy o których piszesz i dobrze je ocenić, wiesz co trzeba mieć?. WIARĘ. I trzeba MODLITWY, trzeba TEOLOGII KOLAN, a do tego solidnej wiedzy naukowej. Zachęcam szczerze do tego. A wtedy uniknie się pustych dywagacji i absurdalnych spekulacji, nie mających nic wspólnego z prawdą i obiektywizmem.
  I nie warto wcielać się w rolę fachowca, którym się nie jest, bo bardzo szybko zostaje się zdemaskowanym i wzbudza się uśmiech na twarzy innych.
 • rob
  18.09.2011 08:17
  Marzę o tym, że nasi Pasterze przebudzą się, że zauważą, że żyjemy w komuniźmie, to nie jest kraj demokratyczny, liberalny itp., to prawdziwy komunizm, tylko w nowej formie, to nie są lata 70, 80 na zachodzie, przeżywamy wielką czerwoną rewolucję...
  Czekam, że nasi biskupoi to zauważą i coś zrobią...
  doceń 0
 • carroll
  19.09.2011 08:58
  Stołeczna prokuratura umorzyła śledztwo ws. znieważenia uczuć religijnych.
  Dla mnie wyrok sądu to skandal i przejaw chorych czasów w jakich żyjemy...
  doceń 4
 • Polak
  18.05.2016 13:05
  Z jakiegoś powodu bywalcy z INTERYI przenieśli się Trollować i hejtować na Gość.pl Zmęczony tym miałem nawet przestać odwiedzać juz te stronę ALE WŁAŚNIE NIE. Nie zrobię tego. Czytam tu ciekawe artykuły a hejterzy Trollujacy tutaj widocznie robią "nadgodziny" dla potrzeb swojego pracodawcy wiadomo jakiego.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy