Agnieszka Huf: Komenda Główna Policji ogłosiła właśnie dane dotyczące samobójstw za 2024 rok. Widoczny jest kilkuprocentowy spadek. Czy możemy zacząć się cieszyć?
Dr Halszka Witkowska: Myślę, że należy mieć ograniczony optymizm. Będziemy się cieszyć, kiedy liczba samobójstw w naszym kraju będzie równa zeru, bo za każdą liczbą stoi ludzka tragedia. Ale dziś możemy już powiedzieć, iż zapaliło się światełko nadziei.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








