Boży doping

Kibic cieszy się z wygranej swojej drużyny, ale nigdy nie szydzi z pokonanych – to jedna z zasad Kodeksu dobrego kibica, który pozna młodzież w całej Polsce na lekcjach religii. Kościół katolicki aktywnie włączył się w przygotowania do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które rozpoczną się w Polsce i na Ukrainie za 10 miesięcy.

Przekaz medialny dotyczący Euro 2012 zdominowały relacje z przygotowań materialnych do tej imprezy. Cała Polska śledzi postępy prac na budowach stadionów w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu, gdzie odbędą się mistrzowskie mecze. Ogólnonarodową dyskusję wywołują opóźnienia w Warszawie czy niedociągnięcia techniczne w Poznaniu. Nad budowami dróg i autostrad zawisło fatum, bo już wiadomo, że ze wszystkimi nie zdążymy, ale rząd zapewnia, że kibice na zawody dojadą. W pośpiechu remontowane są dworce kolejowe, a hotelarze już zacierają ręce, licząc na duże zyski.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

W subskrypcji otrzymujesz

 • Nieograniczony dostęp do:
  • wszystkich wydań on-line tygodnika „Gość Niedzielny”
  • wszystkich wydań on-line on-line magazynu „Gość Extra”
  • wszystkich wydań on-line magazynu „Historia Kościoła”
  • wszystkich wydań on-line miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  • wszystkich płatnych treści publikowanych w portalu gosc.pl.
 • brak reklam na stronach;
 • Niespodzianki od redakcji.
Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Bogumił Łoziński

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.