Nowy numer 39/2023 Archiwum

Renata Czerwicka: Warto zaryzykować w miłości

Wiedziała, że 12 lat przesiedział za kratkami, był uzależniony od narkotyków, pochodzi z rozbitej rodziny. Czy nie bała się zaryzykować? Renata Czerwicka bez owijania w bawełnę opowiada o najważniejszej decyzji swego życia.

Dwanaście lat więzienia. Papierosy gaszone na ciele, nocne pobudki, upokarzanie. Zacząłem wierzyć, że jestem zerem – Grzegorz Czerwicki w swej książce opowiada o latach, które spędził za kratami, o tym, jak stracił siostrę, jak zapomniała o nim matka. Prosto z więzienia pojechał na rekolekcje ignacjańskie, gdzie spotkał… swą przyszłą żonę. Dotąd znaliśmy jego opowieść. A jak wyglądało to od strony Renaty?

Dostępna jest część treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Quantcast