Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Zrobi wszystko, by chronić życie nienarodzonych

Alexa PenaVega, znana z serii filmów "Mali agenci", to jedna z tych nielicznych hollywoodzkich gwiazd, które nie boją się bronić nienarodzonych dzieci przed aborcją.

W środowym wywiadzie dla podcastu "Speak Out" aktorka Alexa PenaVega, znana z roli Carmen Cortez w serii "Mali agenci", powiedziała, że jest "zagorzałą pro-liferką".

Gospodarzowi Christine Yeargin wyznała, że zrobi wszystko, aby chronić życie nienarodzonych dzieci.

Przeczytaj:  Odblokujcie ustawę o hospicjach perinatalnych!

Zwróciła uwagę, że często jednym z największych nieporozumień na temat obrońców życia jest to, że myśli się, że oni są pro tylko do momentu narodzin. Podczas gdy w rzeczywistości są obrońcami życia przez całe życie.

Aktora wskazała także, w jaki sposób ruch pro-life wspiera matki w potrzebie, oferując im miłość, wskazówki oraz wsparcie finansowe i rzeczowe.

Przeczytaj:  Hospicja perinatalne: Żeby dzieci z wadami letalnymi mogły odejść z godnością

W zeszłym roku Alexa sama miała okazję pomóc, gdy ktoś za pośrednictwem mediów społecznościowych połączył ją z młodą kobietą, która rozważała aborcję.

 -Przez około półtorej godziny wszyscy rozmawialiśmy, a ja opowiedziałam jej o radości, jaką mam z moimi dziećmi - powiedziała - Najwspanialszą rzeczą, jaką kiedykolwiek czułam, była możliwość utulenia ich w nocy i zobaczenia ich pięknych, małych, śpiących twarzy – dodała.

Aktorka wspomniała także, że ta młoda kobieta wybrała życie dziecka i niedawno urodziła piękną córeczkę.

Warto wiedzieć:  Jak obalenie aborcyjnego precedensu wpłynęło na liczbę aborcji w USA?

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy