Nowy numer 47/2020 Archiwum

Małysz w sierpniu

Telewizja Polska przygotowała na lato wiele interesujących propozycji z myślą o kibicach sportowych. Transmisje i programy sportowe będą tradycyjnie pokazywane na antenach TVP1, TVP2 i TVP3, a także po raz pierwszy w kanale tematycznym TVP Sport.

W TVP Sport i na głównych antenach pokazanych zostanie wiele interesujących meczów piłkarskich. TVP transmitować będzie spotkania kwalifikacyjne polskich zespołów do Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA oraz Superpuchar UEFA. Po raz pierwszy TVP pokaże Superpuchar Hiszpanii (sierpień, TVP Sport). We wrześniu sympatycy futbolu będą mogli pasjonować się rozgrywkami Ligi Mistrzów i kwalifikacjami Euro 2008 z udziałem naszej reprezentacji.

Wielbiciele tenisa na przełomie lipca i sierpnia będą mogli śledzić rozgrywki turnieju Orange Prokom Open w Sopocie. TVP transmitować też będzie konkurs skoków narciarskich, rozgrywany w Zakopanem w ramach Letniego Grand Prix. Pod koniec sierpnia będziemy podziwiać formę Adama Małysza i innych zawodników reprezentacji Polski.

Niezwykle bogata i zróżnicowana jest też oferta dla kibiców lekkiej atletyki. We wrześniu natomiast zapowiada się prawdziwa uczta dla sympatyków kolarstwa i siatkówki. TVP Sport i TVP 1 transmitować będą największy polski wyścig kolarski – Tour de Pologne – z udziałem najlepszych zawodników na świecie. TVP relacjonować będzie również Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet i mężczyzn.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama