Nowy numer 6/2023 Archiwum

Serwis roratni. Poznaj bohaterów historii zbawienia

Uruchamiamy specjalny serwis roratni. W nim m.in. zadania i obrazki roratnie oraz audycja z opowieściami dziadka Joachima.

Chcesz poszerzyć wiedzę na temat tego, co przygotowaliśmy w tym roku na Roraty? A może w Twojej parafii nie ma „Rorat z Małym Gościem”? Nic straconego. Wystarczy wejść na roraty.malygosc.pl i dowiedzieć się, że „Z narodzeniem Jezusa było tak...”

W tym roku przez adwentowe oczekiwanie prowadzi nas postać wyjątkowa: św. Joachim, ojciec Maryi i dziadek Jezusa. Razem z nim będziemy poznawać bohaterów historii zbawienia – ludzi, którzy w ciągu wieków czekali na obiecanego przez Pana Boga Mesjasza. Oczekiwanie – w tym słowie streszcza się najgłębszy sens Adwentu. Wszystko wokół podpowiada nam, że to adwentowe oczekiwanie jest wyjątkowe, inne niż wszystkie pozostałe oczekiwania. Bo w Adwencie przygotowujemy się na najważniejsze narodziny w historii świata – Jezusa Chrystusa. W to niezwykłe oczekiwanie, które jest także podróżą ruszamy razem podczas rorat w kościele. Aby dobrze się do niej przygotować lub uzupełnić braki, zapraszamy na specjalny serwis roratni. Pod adresem roraty.malygosc.pl można:

  • zobaczyć zadania i obrazki na każdy dzień rorat,
  • posłuchać audycji z opowieściami dziadka Joachima,
  • obejrzeć teledysk piosenki „Wielkie czekanie” Adama Szewczyka w wykonaniu Magdy Anioł,
  • pobrać nuty, chwyty gitarowe i słowa piosenki „Wielkie czekanie”,
  • z wersją karaoke nauczyć się śpiewać najlepiej w całym kościele,
  • dowiedzieć się, jakie radia i w jakich godzinach prowadzą roraty na antenie.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy