GN 48/2020 Archiwum

Pomóż zorganizować pielgrzymkę na Ukrainie

Wierni diecezji charkowsko-zaporoskiej chcą zorganizować pieszą pielgrzymkę do sanktuarium w Mariupolu na podobieństwo tych, które mają miejsce w Polsce.

Brakuje nam fachowych przewodników i pielgrzymowiczów ze stażem. Zwracamy się z prośba do kapłanów, sióstr i świeckich, którzy pomogliby nam przez głoszenie konferencji, spowiedź i prowadzenie pieśni. Trasa – 153 km. Etapy – od 32 do 15 km. Noclegi pod namiotami, w klubach, szkołach i u parafian. Początek 20 sierpnia w Doniecku. Wejście do Mariupola – 25 sierpnia. Od chętnych z Polski wymagany jest tylko paszport, niepotrzebna jest wiza ani zaproszenie. Chętnych z Rosji chcę powiadomić, że z Mariupola do Taganroga jest 100 km, więc osoby, które udają się tam na Spotkanie Młodzieży, mogą połączyć te dwa zdarzenia i 25 sierpnia, zaraz po wejściu do Mariupola, można zdążyć autobusem na zajęcia do Taganroga i dalej do domu.

Dodatkowe informacje można uzyskać całodobowo pod nr. tel. +380963198625 (tel. kom.) lub późnym wieczorem pod nr. domowym: 380.6232.67992.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama