Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Z "Księgi gratulacyjnej" na portalu wiara.pl

Ojcze Święty, na Polaków możesz liczyć. Niech Cię Pan prowadzi i wspiera. Z nadzieją będziemy szli za Tobą i otaczali modlitwą.
@ks. Marek

Będziemy Cię wspierać modlitwą. Bądź silny mocą Chrystusa i odważny Jego odwagą.
@Sławka

Kocham Cię za Twoją odwagę, prostotę, pokorę i mądrość. Niech Cię Duch Święty prowadzi w Twojej trudnej, ale pięknej misji. Odwiedź nasz kraj jak najszybciej
@Barbara

Kochany Ojcze Święty!
Strasznie się cieszę, że już nie jesteśmy sami, że Pan Bóg dał nam Ciebie. Już chcę jechać do Rzymu, aby Cię zobaczyć! Jeszcze trudno przechodzi mi przez gardło: papież Benedykt XVI, ale ćwiczę. Cieszę się z tego wyboru, cieszę się, że Jan Paweł II Cię szanował i lubił. Raduję się z tego, że chcesz bronić naszej wiary, że chcesz jedności. Niech Ci Pan Bóg błogosławi, a wszyscy Twoi święci poprzednicy czuwają i modlą się za Ciebie, byś mogł do nich dołączyć.
@KaCha

Benedykcie XVI, nasz Ojcze Święty! Cieszymy się ogromnie, że Duch Święty powołał Cię do służby w Kościele jako Namiestnika Chrystusowego na ziemi. Z całego serca życzymy Ci wszelkich łask Bożych. Jesteśmy przekonani, że nie tylko będziesz godnym następcą Jana Pawła II, ale że skutecznie poprowadzisz cały Lud Boży jeszcze bliżej ku Najwyższej Miłości.
@Ryszard z rodziną

Drogi Ojcze Święty!
Choć czułam ogromny smutek po śmierci Jana Pawła II, to gdy usłyszałam wiadomość, że Ty zostałeś naszym Pasterzem, wzbudziło to we mnie radość i spokój. Wiem, że moja wiara będzie dzięki Twojej nauce jeszcze mocniejsza. Oby Duch Święty prowadził Cię właściwą drogą i nie opuszczał w trudnej pracy, która Cię czeka
@Beata

Ojcze Święty Benedykcie XVI, cieszę się, że Bóg powołał Cię na następcę św. Piotra. Trwaj w wierze i prowadź Kościół święty przez najbliższe lata.
@aneta

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama