Nowy numer 21/2023 Archiwum

Odkryj anglojęzyczną wersję Biblii Audio – teraz z dźwiękiem 3D

The Audio Bible Super Production to jedyny w swoim rodzaju projekt ekumeniczny. Po sukcesie wydania polskojęzycznego, to najświeższe wydawnictwo Osorno Media jest najważniejszym na świecie audio słuchowiskiem 3D dla anglojęzycznej publiczności.

Co wyróżnia ten tytuł? Po pierwsze, rozdziały Starego i Nowego Testamentu przeczytało ponad 150 wykonawców. Nagrania miały miejsce w legendarnym studiu Formosa – odpowiedzialnym za udźwiękowienie takich hitów jak The Revenant, Mad Max, czy gier takich jak Call of Duty czy Battlefield. Dedykowana mu muzyka i dźwięki tła zostały nagrane w Ziemi Świętej. Dźwięk przenosi słuchaczy do miejsc, w których wszystko się zaczęło – do Jerozolimy. A ponieważ dźwięk jest binauralny, całe doświadczenie staje się niesamowicie wciągające i niezapomniane.

Biblia Audio w Gościu Niedzielnym

The Audio Bible Super Production zostało stworzone z myślą o wszystkich. Ma na celu zapewnienie nowego sposobu poznawania nie tylko wiary chrześcijańskiej, ale także historii i kultury. Takie podejście sprawia, że jest prawdziwą inspiracją dla myślicieli i artystów.

Od 31 stycznia 2022 r. można pobrać aplikację The Audio Bible i odkrywać świat biblijnych historii.

Więcej informacji: audiobiblesuperproduction.com

The AUDIO BIBLE super production - Andrew Cashino in Revelation
Biblia Audio superprodukcja

 

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najnowsze

Quantcast