Nowy numer 38/2023 Archiwum

Biurko z regulacją wysokości - wygodna praca, większa wydajność

Biurko regulowane stanowi nowoczesną wersję klasycznego mebla służącego do pracy. Biurka z regulacją wysokości świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach domowych jak i biurze, znacznie poprawiając komfort pracy.

Biurko elektryczne posiada regulowany stelaż, dzięki czemu możemy w prosty sposób dostosować wysokość blatu w taki sposób, by praca przy nim była jak najbardziej komfortowa. Dzięki temu nie musimy pracować przy nim wyłącznie na siedząco, co pozytywnie wpłynie na zdrowie naszego kręgosłupa. Poznaj ofertę lidera wśród producentów tego typu biurek, jakim jest sklep Fly-Desk.com i wybierz idealne biurko regulowane elektrycznie dla siebie!

Biurko regulowane - funkcjonalność dla każdego

Biurko umożliwiające zmianę wysokości to doskonały mebel nadający się do pracy. Jest on o tyle funkcjonalny, że stelaż biurka umożliwia nam dostosowanie wysokości blatu do naszego wzrostu, a także zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Zmiany pozycji podczas pracy za biurkiem są niezbędne, aby nasz kręgosłup pozostał jak najdłużej zdrowy, a nasza postawa była prawidłowa. 

Regulacja wysokości pozwala także systematycznie dostosowywać idealny rozmiar biurka do wzrostu dziecka, które jak wiadomo szybko rośnie. Dzięki możliwości dopasowania wysokości blatu, mebel z regulacją stelaża będzie stanowić idealne wyposażenie pokoju każdego ucznia.

Biurko z regulacją wysokości Fly-Desk.com

Biurka dostępne w sklepie Fly-Desk.com to meble zaawansowane technologicznie, zupełnie odmienne od powszechnie znanych nam klasycznych rozwiązań. Wszystko to z dbałości o zdrowie i komfort każdej osoby, niezależnie od wieku, która wiele godzin dziennie spędza przed biurkiem. 

Wyjątkowym atutem sklepu jest konstrukcja biurka, którą każdy klient może dostosować idealnie pod swój gust. Podczas procesu projektowania mamy możliwość wyboru odpowiedniego blatu z szeroko dostępnej płyty wiórowej, która jest wyjątkowo trwałym materiałem, dobierając kolor okleiny pasujący do naszego wnętrza. Mamy również wpływ na wygląd stelaża, który w wersji dla dzieci występuje w trzech kolorach do wyboru. Stelaż regulowany wykonany jest z konstrukcji stalowo aluminiowej i zawiera jeden silnik umożliwiający zmianę jego wysokości.

Stelaż BASIC, NORMAL czy PREMIUM - który wybrać?

Stelaż regulowany BASIC to model w przystępnej cenie. Posiada on dwustopniowe nogi, jeden silnik i niewielką prędkość zmiany regulacji wysokości, jednak przy normalnym użytkowaniu biurka w domu lub biurze taka prędkość zmiany wysokości wystarczy w zupełności i nie wpłynie na komfort użytkowania biurka. Ponadto, stelaż ten jest wykonany z konstrukcji stalowo aluminiowej, co zapewnia stabilność oraz sprawia, że jest wyjątkowo wytrzymały.

Model NORMAL to produkt przeznaczony dla nieco bardziej wymagających klientów. Na jego wyposażenie składają się dwa silniki, ułatwiające idealne dopasowanie wysokości blatu do użytkownika. Biurko ma na swoim wyposażeniu dwa silniki, dwustopniowe nogi oraz wyjątkowy system antykolizyjny. Posiada on również alarm, który przypomina o zmianach pozycji oraz wyświetlacz wysokości, a jego sterowanie odbywa się za pomocą trzech przycisków, za pomocą których możemy dostosować wysokość do własnych preferencji.

Biurko PREMIUM jest natomiast opcją skierowaną do najbardziej wymagającej grupy klientów i stanowi najlepiej oceniany produkt proponowany przez sklep Fly-Desk.com. Model ten wyróżnia się od swoich poprzedników tym, że stelaż wykonany jest z bardziej stabilnego i wytrzymałego materiału, który przystosowany jest do większych obciążeń. Również posiada system antykolizyjny, a dwa oddzielne silniki umożliwiają szybką i bezawaryjną regulację wysokości biurka. Orientacja nóg stelaża została odwrócona, nadając mu bardziej elegancji design. Model PREMIUM posiada trzystopniowe nogi pozwalające na sprawniejszą regulację, a także zwiększony zakres wysokości biurka niż w przypadku pozostałych modeli. Jego znakiem rozpoznawczym jest także panel sterowania zawierający trzy przyciski wysokości, a także standardowo wyświetlacz wysokości i alarm przypominający osobie pracującej przy biurku o zmianach pozycji.

Biurka regulowane dla graczy

Profesjonalni gracze również mają szansę wybrać idealne biurko z regulacją wysokości dla siebie. Wygoda podczas wielu godzin spędzanych przed ekranem komputera jest wręcz priorytetowa, jednak drugą istotną kwestią jest odpowiedni design. Każdy amator wirtualnej rozrywki może dopasować wygląd i funkcjonalność biurka idealnie do swoich oczekiwań, wybierając biurko z blatem prostym bądź ergonomiczym. Każdy klient może także zadecydować o rozmiarze blatu oraz o tym, czy blat ten ma  mieć proste narożniki, czy zaokrąglone, które będą wyglądać bardziej nowocześnie. Regulacja wysokości stelaża będzie bardzo wygodną opcją zwłaszcza dla wysokich osób, dla których standardowe biurka są zbyt niskie, powodując dyskomfort podczas wielogodzinnej gry.

Akcesoria dopasowane do biurka z regulacją wysokości

Oprócz samych biurek z regulacją wysokości, sklep oferuje również specjalnie zaprojektowane do nich akcesoria. Aby na biurku uniknąć niepotrzebnego chaosu, z pewnością przyda się organizer kabli lub mediaport, czyli nablatowy system zawierający dwa gniazda zasilające oraz dwa gniazda usb. Amatorom komputerów stacjonarnych przyda się uchwyt PC, dzięki któremu nie będziemy musieli martwić się, czy kable po zmianie wysokości nie okażą się zbyt krótkie. 

By jak najbardziej zwiększyć komfort użytkowników, w ofercie sklepu znajduje się również stołek balansujący, którego celem jest zapewnienie prawidłowej postawy ciała przy biurku. Posiada minimalistyczny i nowoczesny wygląd i nie zajmuje wiele miejsca. Stanowi on idealny sposób na ćwiczenie równowagi, która pozytywnie wpływa na zdrowie kręgosłupa, jednocześnie zapewniając komfortowy wypoczynek w każdym momencie pracy.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast