Nowy numer 37/2021 Archiwum

Kraina kopert - ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy

Ekologicznie i elegancko – czy te dwie cechy da się połączyć? Kraina Kopert – producent opakowań papierowych – udowadnia, że jak najbardziej tak! Poznaj papierowe torebki z blokowym dnem i zobacz, dlaczego twoja firma ich potrzebuje.

Kraina Kopert – ekologiczne rozwiązania dla Twojej firmy

Mogłoby się wydawać, że w dobie poczty elektronicznej koperty odeszły do lamusa. Okazuje się jednak, że nadal są bardzo potrzebnym towarem. Nie tylko zresztą koperty, ale i inne opakowania – torebki, tuby, kartony, ciągle są bardzo poszukiwanym towarem na rynku, szczególnie przez firmy trudniące się handlem wysyłkowym.

Ekologiczne rozwiązania dla firm, którym leży na sercu troska o przyszłość Ziemi to milowy krok na drodze do wyeliminowania trudno i długo rozkładających się odpadów. Plastikowe torebki nie podlegają recyklingowi, a ich rozkład trwa kilkaset lat. Co innego w przypadku opakowań papierowych – te można bez problemu przetworzyć, a jeśli się na to nie zdecydujemy to też nic się nie stanie, bo są w pełni biodegradowalne.

Czy jakość opakowania ma znaczenie? Okazuje się, że tak. Coraz więcej klientów potrafi zrezygnować z zakupu, jeśli miałby on być zapakowany w plastik. Tym samym ekologiczne rozwiązania dla firm oferowane przez Krainę Kopert pozwalają na poprawę wizerunku firmy w oczach klientów.

Papierowe torebki z blokowym dnem – doskonałe do pakowania żywności i nie tylko

Papierowe torby do pakowania żywności nie są nowością na rynku. Używało się ich już kilkadziesiąt lat temu. To, co różni nowe torby od tych starych, to dużo większa wytrzymałość i blokowe dno. To dzięki niemu torebkę można postawić nawet wówczas gdy jest pusta. Znacząco ułatwia to pakowanie i późniejszą ekspozycję towaru, szczególnie w przypadku torebek z foliowym okienkiem.

Co można włożyć do papierowej torebki z blokowym dnem? Praktycznie wszystko! Najczęściej używa się ich do pakowania żywności sypkiej – cukierków, ciastek, czekoladek, bakalii, czy kawy lub herbaty sprzedawanej na wagę, ale równie dobrze sprawdzą się jako opakowanie innych drobnych przedmiotów, np. artykułów biurowych, ozdób do włosów itp.

Różne rozmiary papierowych torebek z blokowym dnem – sprawdź je wszystkie!

Wytrzymałość torebki w dużej mierze zależy od tego, co i w jakiej ilości do niej włożymy. Papierowe torebki oferowane przez Krainę Kopert sprzedawane są w czterech rozmiarach – najmniejsza wielkością przypomina tradycyjną kopertę, a jej wytrzymałość to 50 g. Jest idealna do pakowania lekkich i drobnych towarów sypkich – kawy, herbaty, ryżu, orzechów, migdałów itp. W największą torebkę można bezpiecznie zapakować produkt lub produkty o wadze 500 g, czyli aż pół kilograma! Tu wybór najczęściej pada na cukierki lub ciastka na wagę. Taka torba jest odpowiednio większa, jej wysokość to blisko 30 cm. Oczywiście także dno jest odpowiednio szersze, dzięki temu torebka zachowuje proporcjonalny kształt. Maksymalna waga produktu w przypadku pośrednich torebek to 100 i 250 g.

Dla zabezpieczenia zawartości torebkę można po zapakowaniu zamknąć za pomocą plomby, naklejki lub zszywacza.

Torebka firmowa z Twoim logo? Jak najbardziej!

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, na pewno spodoba Ci się pomysł oferowania klientom torebek z firmowym logo. Takie rozwiązanie niesie szereg bardzo wymiernych korzyści:

– torebki firmowe są postrzegane jako bardziej luksusowe,

– torebka staje się nośnikiem reklamy, a jej zasięg jest praktycznie nieograniczony,

– torebka z logo sklepu jest doskonałym opakowaniem prezentu.

Wystarczy zamówić sto sztuk torebek, by mieć możliwość ich spersonalizowania. To ty decydujesz czy chcesz wysłać gotowe logo swojej firmy, czy też stworzyć wersję nadruku za pomocą intuicyjnego edytora. To drugie rozwiązanie na pewno przyda się przy tworzeniu nadruków okolicznościowych, np. z okazji świąt.

Wszystkie szczegóły dotyczące zamówień dostępne są na stronie: https://www.krainakopert.pl

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama