Nowy numer 25/2021 Archiwum

Drugi dzień Kongresu 590 – zobacz na żywo debaty z udziałem ekspertów

Drugiego dnia Kongresu 590 dowiemy się m.in. tego, czy będziemy żyli w azjatyckim wieku, jaka jest przyszłość edukacji oraz jaki wpływ na życie każdego z nas ma sektor kosmiczny. Posłuchamy też rozmów na temat zielonej rewolucji i cyberbezpieczeństwa. Kongres 590 odbywa 5 i 6 maja pod hasłem „Polska/świat startujemy!”.

Tegoroczna edycja Kongresu 590 ma formułę hybrydową. Wszystkie spotkania można śledzić online. W drugim dniu 5. edycji wydarzenia oglądać na żywo można aż 25 paneli. Wśród poruszanych tematów m.in.: o tym, jaki wpływ na życie każdego z nas ma sektor kosmiczny; czy będziemy żyli w azjatyckim wieku i co to dla nas oznacza; polityka prorodzinna jako odpowiedź na wyzwania demograficzne.

Zobacz:  Szczegółowy program drugiego dnia Kongresu 590

OGLĄDAJ NA ŻYWO:

Studio A

Studio B

Studio C

Studio Kongresu 590

Studio E - studio Kongresu 590 w Rzeszowie


Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Ideą Kongresu 590 jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama