Nowy numer 48/2023 Archiwum

Gotowanie dla zabieganych

Wśród obowiązków szkolnych i zawodowych trudno znaleźć czas na codzienne gotowanie smacznych i zdrowych posiłków. Czy wyjściem są fast foody i gotowe dania?

Logistyka szykowania zdrowych, pożywnych i smacznych posiłków dla całej rodziny wcale nie jest prosta. Jeśli dzieci kończą lekcje o różnych porach, a do tego dodamy naszą pracę zawodową, wspólny obiad czy kolacja to prawdziwe wyzwanie. Co zrobić, aby przygotowanie posiłków nie zajmowało dużo czasu?

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Anna Leszczyńska-Rożek

Redaktorka działu „4 strony kobiety"

Absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka Stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa, w którym koordynowała projekty „Cztery żywioły" (cykl zajęć dla dzieci w gorszej sytuacji materialno-rodzinnej), wystawę fotografii naukowej „Mikro-Makro. Skale wszechświata" i cykliczne spotkania Śląskiej Kawiarni Naukowej w Katowicach. Autorka tekstów w miesięczniku „Mały Gość Niedzielny". Od 2018 r. w „Gościu Niedzielnym" prowadzi dział Cztery Strony Kobiety. Mama bliźniąt i żona Tomasza. Gra na skrzypcach w zespole Dobre Ludzie. Żegluje, eksperymentuje w kuchni, a od czasu do czasu wyrusza do dalekich krajów (m.in. Uganda, Islandia i Indie), by poznawać nowych ludzi, smaki, zapachy i miejsca.

Kontakt:
Więcej artykułów Anny Leszczyńskiej-Rożek