Nowy numer 44/2020 Archiwum

Prezentujemy oficjalne koszulki II edycji Górskiego Biegu Frassatiego

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa - ze względu na trwającą epidemię zastosujemy szczególne środki bezpieczeństwa. Atrakcji jednak nie zabraknie.

Choć pierwotnie II edycja naszego biegu miała odbyć się 20 czerwca, to ze względu na związane z epidemią obostrzenia, nie mogliśmy przeprowadzić zawodów w tym terminie. Postanowiliśmy przesunąć termin na 26 września. I chociaż II Górski Bieg Frassatiego będziemy musieli przeprowadzić z licznymi ograniczeniami, to nie poddajemy się i cały czas intensywnie pracujemy nad taką wersją imprezy, która z jednej strony pozwoli zachować wszystkie wytyczne sanitarne, a z drugiej nie straci swojej niepowtarzalnej atmosfery. To drugie nie będzie łatwe, ponieważ wg obowiązujących wytycznych tego rodzaju wydarzenia mogą odbywać się bez udziału publiczności, więc nie będziemy mogli zorganizować strefy kibica takiej jaką zapamiętaliście z pierwszej edycji. Najprawdopodobniej (choć tutaj nie wszystko jest jeszcze przesądzone) nie odbędą się też tegoroczne Dziecięce Biegi Frassatiego. Mamy jednak kilka pomysłów, które pozwolą nam uatrakcyjnić bieg na samej trasie zawodów. Niespodzianek więc nie zabraknie.

Ta edycja będzie wyjątkowa również dlatego, że po raz pierwszy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich.

A dzięki współpracy z naszym głównym partnerem - Tauron - Polska Energia - w tegorocznych pakietach startowych uczestnicy biegu znajdą wysokiej jakości koszulki sportowe wyprodukowane przez znanego w świecie aktywności górskich polskiego producenta - firmę Attiq. Dziś z dumą prezentujemy jej wzór. Pierwsze 200 koszulek czeka już w magazynie. Po imprezie będzie też możliwość zakupu koszulek w naszym sklepie internetowym.

Prezentujemy oficjalne koszulki II edycji Górskiego Biegu Frassatiego

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią limit startujących został ograniczony do dopuszczalnej przez rozporządzenie liczby i na ten moment lista startowa jest wypełniona.

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku:

Górski Bieg Frassatiego 2019 - Best Of
Górski Bieg Frassatiego

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama