Nowy numer 23/2020 Archiwum

Młodzi zbierają na respirator z wdzięczności za Lednicę

Inicjatywa "Zanurzeni w Miłości" rozpoczyna nowy projekt skierowany do młodych. Fundacja "SMS z Nieba" tym razem współpracuje z duszpasterstwem młodzieży diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Ogólnopolska zbiórka na respiratory rozpoczęła się w Koszalinie pod koniec marca jako wspólna inicjatywa diecezjalnej Caritas i Fundacji "SMS z Nieba". Do dzisiaj w całej Polsce, wraz z oddziałami Caritas poszczególnych diecezji, zgromadzono pieniądze na 20 respiratorów.

Tym razem Fundacja "SMS z Nieba" zaprosiła do współpracy duszpasterstwo młodzieży diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Chodzi o zbiórkę wśród ludzi młodych na kolejny respirator, który otrzyma szpital współpracujący od lat przy organizacji spotkań lednickich.

Zasady zbiórki są takie same jak wcześniej. Wszelkie informacje i możliwość wpłat na stronie zanurzeniwmilosci.pl.

Nowy projekt inicjatywy "Zanurzeni w Miłości".
SMS z Nieba TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama