Nowy numer 21/2020 Archiwum

Jeśli musisz wyjść - załóż maseczkę

Jak w prosty i szybki sposób, bez maszyny do szycia i bez igły, zrobić jednorazową maseczkę ochronną.

Od 16 kwietnia w Polsce w miejscach ogólnodostępnych trzeba zakrywać usta i nos. Drogi, place, sklepy, targowiska, kościoły, dworce - to tylko część miejsc, w których obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w związku z epidemią. Z nakazu zwolnione są dzieci do 4. roku życia oraz osoby niesamodzielne.

W Internecie znaleźliśmy pomysły, jak szybko i samodzielnie zrobić jednorazową maseczkę, dla dzieci i dorosłych, korzystając z materiałów, które zwykle mamy w domach.

Co powiecie na maseczkę z origami? Do jej wykonania potrzebujecie tylko ręcznika papierowego, dwóch gumek recepturek i zszywacza. Do dzieła!

Surgical mask origami. Maseczka chirurgiczna origami.
Ness _Y

 

Zobaczcie i zainspirujcie się, jak stworzyć maseczkę ze zwykłej serwetki jednorazowej, spinacza i dwóch gumek.

How to make face mask with napkin | DIY
DIY anna / Uradi sama
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama