Nowy numer 21/2020 Archiwum

Siostra Dulcissima ma swoją stronę internetową

Swoją oficjalną stronę internetową zyskała śląska kandydatka na ołtarze - siostra Maria Dulcissima Hoffmann. Znajdziesz tu film i kilkadziesiąt tekstów prasowych na jej temat, modlitwy, a nawet skrzynkę intencji.

Stronę dulcissima.pl przygotowały Siostry Maryi Niepokalanej z Brzezia nad Odrą, dzisiejszej dzielnicy Raciborza.

To właśnie w klasztorze w Brzeziu w 1936 r. zmarła w opinii świętości 26-letnia siostra Dulcissima, czyli Helena Hoffmann. Urodziła się i wychowała w familoku w Zgodzie - dzisiejszej dzielnicy Świętochłowic.

Na stronie o swoim życiu opowiada gościom sama Dulcissima. Zaprasza nawet do wysyłania jej intencji na skrzynkę modlitewną. Ludzie, którzy choć trochę ją znają, twierdzą, że ona naprawdę się wstawia do Boga. Są setki świadectw na temat nadzwyczajnych łask, które ludzie otrzymali po tym, jak poprosili tę dziewczynę w habicie o wstawiennictwo. To np. odzyskanie wzroku, całkowite zniknięcie ciężkiej astmy, pojawienie się potomstwa, wyjście w niezwykły sposób cało z ciężkiego wypadku.

Niektóre z tych świadectw można przeczytać na nowej stronie.

Znajdziesz tutaj też propozycje modlitw - o łaski oraz o beatyfikację siostry Dulcissimy. Można posłuchać homilii ks. Henryka Olszara, Jest też kilkadziesiąt tekstów, które ukazały się w prasie na jej temat. Jest też poświęcony Dulcissimie film.

"Strona ta przybliży Ci postać Sługi Bożej, pozwoli poznać Jej drogę dziecięctwa duchowego, a także będzie informować o wydarzeniach związanych z przebiegiem Jej procesu beatyfikacyjnego" - napisały Siostry Maryi Niepokalanej.

Zobacz stronę dulcissima.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama