Nowy numer 23/2020 Archiwum

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa wyskoczył przez okno szpitala we Wrocławiu

Mężczyzna trafił na OIOM. Jego stan jest bardzo poważny.

Do wypadku doszło krótko po przyjęciu na oddział zakaźny Wrocławskiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego. Po pobraniu próbki na obecność wirusa SARS-Cov-2 i odłączeniu kroplówki pielęgniarka uznała, że pacjent śpi i opuściła izolatkę. Mężczyzna wyskoczył z okna na pierwszym piętrze chwilę po tym, około godziny 15:30. 

Na skutek upadku poważnie uszkodził głowę. Ma wielonarządowe obrażenia, poważne obrażenia głowy i był stabilizowany na OIOM-iem. Jego stan jest bardzo poważny. Został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ulicy Borowskiej.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama