Nowy numer 14/2020 Archiwum

Robert Warwas: Do maja powróci w Sejmie projekt "Zatrzymaj aborcję"

Do maja powróci w Sejmie projekt "Zatrzymaj aborcję" - zapowiedział w Radiu eM Robert Warwas, poseł PiS. Polityk z Zagłębia Dąbrowskiego pozytywnie ocenił realizację w woj. śląskim rządowych programów, np. budowy obwodnic.

Robert Warwas: Do maja powróci w Sejmie projekt "Zatrzymaj aborcję" (27.02.2020).
Radio eM

Jak wyjaśnił poseł Robert Warwas, społeczny projekt ustawy zwiększającej ochronę życia poczętych dzieci „Zatrzymaj aborcję” trafił już na druk sejmowy nr 36, co oznacza, że do maja powinno odbyć się ponownie pierwsze czytanie tego projektu. Obrońcy życia są zaniepokojeni tym, że w poprzedniej kadencji Sejmu ta obywatelska inicjatywa utknęła w podkomisji, która miała się nim zająć, ale niewiele się w tej sprawie wydarzyło.

Gość Radia eM zaprosił na radiowej antenie posłów z różnych partii do przyłączenia się do Parlamentarnego Zespołu ds. Województwa Śląskiego. Wyraził obawy, ale i chęć ewentualnej współpracy w stosunku do inicjatywy opozycji, która z kolei tworzy Zagłębiowską Grupę Parlamentarną. Wczoraj (26.02) zespół spotkał się w Katowicach z udziałem m.in. premiera Mateusza Morawieckiego i ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka. Poseł Warwas przytoczył pozytywne opinie, jakie zespół wyraził w odniesieniu do realizowanych w woj. śląskim inwestycji drogowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • Jaś
    27.02.2020 16:04
    Czekają do maja, aż będzie po wyborach, żeby Dudzie nie zaszkodzić?
    doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane