Nowy numer 03/2020 Archiwum

„Moc obecności” w Tarnowie

Czterotysięczna arena, hasło „Moc Obecności – tajemnica Eucharystii” i gość specjalny z Anglii.

Wydział ds. Nowej Ewangelizacji oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa zapraszają do Tarnowa na IX Forum Formacyjne pod hasłem "Moc Obecności - tajemnica Eucharystii" pod patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.

Czas: 1 i 2 lutego. Miejsce: hala Arena Jaskółka Tarnów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Damian Stayne – katolicki lider i założyciel wspólnoty kontemplacyjno-charyzmatycznej „Cor et Lumen Christi” (Serce i Światło Chrystusa), założonej w Anglii na początku lat 90-ych ubiegłego wieku. Wspólnota została zatwierdzona przez Stolicę Apostolską i funkcjonuje na prawach papieskich.
Zapisy i szczegóły spotkania na stronie www.fftarnow.pl

MOC UZDROWIENIA - Damian Stayne
Mocni w Duchu - Jezuici TV

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL