Nowy numer 44/2020 Archiwum

Adwent 2019: Kalendarz adwentowy gosc.pl - przejdźmy razem tę drogę!

Przygotowaliśmy dla Was szczególne treści na każdy dzień Adwentu. Teksty, materiały video, codzienne postanowienia i quiz o prymasie Wyszyńskim.

Wigilia Bożego Narodzenia, 1961. „My, którzy wierzymy w Boga, nie mamy obowiązku i potrzeby lękać się, patrzymy pogodnie w twarz Dziecięcia Bożego, które z ufnością przychodzi na Ziemię, mimo wszystkich niepokojów i leków” – to słowa kard. Stefana Wyszyńskiego. 7 czerwca 2020 r. kardynał Wyszyński zostanie ogłoszony błogosławionym. To jego wybraliśmy na przewodnika w czasie najbliższych czterech tygodni.

Zapraszamy do wspólnego oczekiwania na dzień, w którym spojrzymy „pogodnie w twarz Dziecięcia Bożego”! Od tej niedzieli na gosc.pl znajdziecie adwentowy kalendarz. Gorąco zachęcamy do klikania i czerpania codziennych adwentowych treści:

  • Inspirujące myśli kard. Stefana Wyszyńskiego
  • Zadanie specjalne na każdy dzień Adwentu
  • Codziennie quiz z wiedzy o życiu kard. Wyszyńskiego
  • Konkursy z nagrodami (do wygrania m.in. miesięczna prenumerata e-wydania „Gościa Niedzielnego”, kalendarz książkowy „Gościa” na rok 2020, niespodzianki książkowe)
  • Wideo: „Na co czekamy?” – świadectwa dziennikarzy Instytutu Gość Media („Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, Gosc.pl, Wiara.pl. Radio eM). 

W każdą niedzielę i środę Adwentu kolejny odcinek cyklu "Na co czekamy?":

[#1] Adwent 2019 z gosc.pl. Na co czekamy? Nowe życie
Gość Niedzielny

​​​​​​​​​​​​​​

Jeśli chcielibyście każdy dzień Adwentu zacząć razem z gosc.pl, zapiszcie się na nasz specjalny newsletter Adwent 2019.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama