Nowy numer 23/2021 Archiwum

Jesteście otoczeni. Październikowa modlitwa za kapłanów

Kochani Księża! Chcemy w październiku otoczyć Was modlitwą. Każdego z osobna. Już teraz dajcie o sobie znać.

Jesteście otoczeni. Październikowa modlitwa za kapłanów
Gość Niedzielny

Będziemy modlić się za Was, Drodzy Kapłani, bardzo konkretnie. Za przyczyną Maryi w modlitwie różańcowej zaniesiemy Wasze sprawy i Was samych do Pana Boga. Bo jesteście nam potrzebni. Prosimy, dajcie nam taką możliwość. Stwórzmy przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł wziąć Was pod duchową opiekę. Akcja ruszy wraz z końcem września. Internauci losowo wybiorą księdza, którego otoczą modlitwą.

Drodzy Księża, do 25 września czekamy na Wasze zgłoszenia. Przyślijcie je na adres gosc@gosc.pl

Możecie podać konkretną intencję lub pozostawić ją jako tajemnicę między Wami a Panem Bogiem. Podawanie pełnych personaliów nie jest oczywiście konieczne, ale prosimy, zostawcie w e-mailu jakąkolwiek informację, za kogo mamy się modlić.

Jeśli zdecydujecie się na podanie swoich danych osobowych, pamiętajcie, że przesłanie ich będzie równoznaczne z udzieleniem Instytutowi Gość Media zgody na ich przetwarzanie oraz przekazanie osobom, które będą podejmowały modlitwę w Waszych intencjach. Zgodę można będzie w każdej chwili odwołać tą samą drogą, czyli pisząc na adres gosc@gosc.pl.

W czasie trwania naszej akcji będziemy także wysyłać Wam newsletterem materiały formacyjne i motywacyjne. Przesłanie do nas wiadomości mailowej będzie równoznaczne z udzieleniem zgody na ten rodzaj komunikacji. Z newslettera będzie można się w dowolnym momencie wypisać, klikając linka w stopce wiadomości.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama