Nowy numer 46/2018 Archiwum

Silny człowiek w czasach chaosu

Nie chce gejów w szkołach i aborcji na życzenie, ale popierał kontrolę urodzeń. Lewica znienawidziła go, jeszcze zanim wygrał wybory. Prezydent elekt 207-milionowej Brazylii może zaszokować świat.

Cytatem ze św. Pawła: „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” Jair Bolsonaro rozpoczął swoje przemówienie po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich. Innym razem opowiadał się za stosowaniem tortur wobec gangsterów. – W takim przypadku nie ma praw człowieka – przekonywał. – Chodzi o to, żeby facet zaczął mówić.

Poglądy 63-letniego kapitana rezerwy przekonały rekordową liczbę blisko 58 mln głosujących Brazylijczyków.

Dzieci nie dla wszystkich

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji