Nowy numer 4/2023 Archiwum

Gry erotyczne dla dzieci, feminizm i kryminalizacja mężczyzn

To dzieje się w szkołach w Hiszpanii.

Skolae to program "edukacyjny", opracowany przez rząd Nawarry. Poprzez ten program rząd chce indoktrynować dzieci i młodzież w wieku od 0 do 18 lat. Czyni to z nacjonalistycznej perspektywy, bezceremonialnie narzucając ideologię gender i radykalny feminizm. Program skierowany jest do wszystkich szkół w regionie, również prywatnych. Rząd poprzez ten program wskazuje, czego należy nauczać w szkołach na każdym etapie edukacyjnym.

W praktyce jest to ideologia skrajnie lewicowego feminizmu i ideologii genderowej, która sięga do ekstremalnych propozycji, w tym gier erotycznych między dziećmi w wieku od 0 do 6 lat.

Rząd Nawarry już zapowiedział, że po zakończeniu projektu pilotażowego, który przeprowadzono w 16 szkołach w ubiegłym roku, chce wprowadzić Skolae do wszystkich ośrodków edukacyjnych przed upływem 3 lat.

W międzyczasie minister edukacji María Solana rozpoczęła indoktrynację nauczycieli. Ponad 1200 nauczycieli zostało poinstruowanych o uczestniczeniu w szkoleniach na temat ideologii gender i feminizmu.

Czego będą uczyć się dzieci?

Aby dowiedzieć się, czego dzieci z Nawarry będą się uczyć w szkole, wystarczy przeczytać dokument programu Skolae. Według programu kobiety wciąż nie są pełnoprawnymi obywatelkami. Dzieci dowiedzą się, że świat jest zbyt "męski". Program wprost stwierdza, że konieczne jest zniszczenie "centralnej roli mężczyzny". W dokumencie roi się od pojęć genderowych, typu: płeć jako konstrukt socjalny, swobodne "kreowanie" siebie, itp.

To, co najbardziej przeraża to projekt dla dzieci w przedziale 0-6 lat (!), który przewiduje promowanie przeżywania własnej seksualności w szkole i rodzinie poprzez np. (rozbudzanie) ciekawości seksualnością, dziecięce zabawy erotyczne, jak również walka z seksistowskim podejściem do zabawek. 

Lobby LGBT w szkołach

Oprócz pokazania "różnych rodzajów rodzin" i odmian LGTB we wszystkich szkołach, należy, według autorów projektu dać "głos rodzinom składającym się z lesbijek, gejów, transseksualistów i osób biseksualnych". Trzeba również według nich przybliżyć ruch LGBT wśród uczniów, promując postawę szacunku.

Autorzy chcą również, by w szkołach podstawowych mówiono o "orientacji seksualnej: homoseksualizmie, heteroseksualizmie i biseksualizmie, pragnieniach seksualnych i fobiach przed LGBT"

Co więcej program ma walczyć z "romantyczną miłością jako społeczną konstrukcją". Rząd Nawarry stwierdza, że ​​"romantyczna miłość została zdefiniowana z heteroseksualizmem" i w jego opinii generuje "mity", takie jak "całkowite oddanie" lub "łączenie miłości z cierpieniem".

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama