Nowy numer 14/2020 Archiwum

USA znosi ograniczenia dla importu polskiej wieprzowiny

Departament Rolnictwa USA znosi ograniczenia dla importu polskiej wieprzowiny - poinformowało w czwartek Ministerstwo Spraw Zagranicznych na Twetterze.

Dodano, że w wyniku wspólnej interwencji MSZ, MRiRW, Głównego Inspektoratu Weterynarii oraz MPiT, USA zniosły ograniczenia na import wieprzowiny z 16 polskich zakładów.

"Ograniczenia na import wieprzowiny ze strony USA dotyczą obecnie jedynie 2 zakładów" - czytamy.

« 1 »

Polecamy

  • podlasiakmlody
    25.10.2018 19:44
    Ależ oczywiście wujek John trzyma zażarcie embargo na poslską świniznę już tlyko z dwóch zakładów? Komedia, to jest bezczelność ze strony USA. Powinni za pocałowaniem dłoni przyjmować wszystko jak leci. Tyle dla nich ryzykujemy. Ale dopóki się nam "Król" nie narodzi, to nic z nami dobrego nie będzie.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama