Nowy numer 28/2018 Archiwum

Biały proszek w przesyłce do syna Trumpa

Synowa prezydenta USA, Vanessa Trump, trafiła w poniedziałek do szpitala w ramach środków ostrożności po otwarciu koperty zawierającej tajemniczy biały proszek. List był zaadresowany do Donalda Trumpa Jr., najstarszego syna Donalda Trumpa.

Po otwarciu listu trzy osoby z mieszkania syna prezydenta USA na Manhattanie przewieziono do szpitala w ramach środków ostrożności - przekazała nowojorska straż pożarna.

Jak poinformował portal NBC News, nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek doznał obrażeń. Substancja w kopercie najprawdopodobniej nie zagraża zdrowiu.

Służby bezpieczeństwa prowadzą dochodzenie.

« 1 »

Zobacz także

 • Szolga
  13.02.2018 09:47
  Nie ma chyba większego chamstwa niż atakować rodzinę, (a szczególnie dzieci) swoich rywali. Czy w dzisiejszych czasach honor jest naprawdę tak nisko ceniony?
 • filos
  13.02.2018 12:19
  Wydaje mi się ze historia zna wiele przypadków ataków na rodziny.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama