Nowy numer 28/2018 Archiwum

Klerycy ujawniają, jak wygląda życie w seminarium

Gośćmi Tematu Dnia byli klerycy Maciej Skoczek i Filip Zgódka z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko - Praskiej, którzy w rozmowie z Mateuszem Godkiem wyjaśniali jak wygląda życie w seminarium i tłumaczyli, czym dla nich jest sztuka „Wielka Wyprawa"

Klerycy ujawniają, jak wygląda życie w seminarium
Salve TV

« 1 »

Zobacz także

 • gość
  01.12.2017 11:07
  jakim cudem Bronisław Komorowski został nauczycielem historii w seminarium
  doceń 9
 • Piotr
  01.12.2017 14:17
  Pytanie o spinki, rewelacja... tez mnie to intryguje😊
  doceń 4
 • Lukas
  04.12.2017 20:56
  Błagam Panowie, zdejmijcie te spinki przy mankietach. To odpycha, nie przyciąga do Kościoła. Nie potrzeba nam wymuskanych księży, którzy będą odpicowani. Trzeba nam pasterz, którzy są gotowi się utrudnić, szukając zagubionej owcy. W spinkach i białych mankietach to bardzo trudne...

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama