Nowy numer 14/2020 Archiwum

Szydło: Jestem dumna z tego, że jestem Polką

Jestem dumna z tego, że jestem Polką. Jestem dumna z tego, że Polska jest tak pięknym, wspaniałym, rozwijającym się i bezpiecznym krajem, w którym każdy - bez względu na poglądy - jest szanowany - oświadczyła w czwartek premier Beata Szydło.

"Jestem przekonana, że ten program, który realizujemy, prowadzi Polskę w dobrym kierunku" - stwierdziła szefowa rządu podczas inauguracji Kongresu 590 w Rzeszowie.

"Mogę dzisiaj stanąć z podniesioną głową i powiedzieć, że jestem dumna z tego, że jestem Polką. Jestem dumna z tego, że mieszkam w Polsce. Jestem dumna z tego, że Polska jest tak pięknym, wspaniałym krajem" - powiedziała premier.

Jak mówiła, Polska jest krajem "rozwijającym się, bezpiecznym, w którym każdy jest szanowany, bez względu na to, jakie ma poglądy, jakie ma spojrzenie na świat". "Każdy tutaj, nad Wisłą, w naszej ojczyźnie, może realizować swoje marzenia" - przekonywała szefowa rządu.

Jak podkreśliła, takiej właśnie Polski chce obóz rządzący. "Taką Polskę budujemy i będziemy budować" - oświadczyła premier Szydło.

« 1 »

Polecamy

 • JAWA25
  16.11.2017 16:28
  "każdy - bez względu na poglądy - jest szanowany" neonaziści czy bolszewicy tez mają być sanowani? za co i przez kogo? na szacunek trzeba zapracować
  doceń 6
 • 1
  16.11.2017 18:53
  ino,ze jest "lepszy i gorszy sort Polaka"....Pani Premier nie badz obludna bo swiat to widzi bo ma tu swoich dziennikarzy,ktorzy sa prawdziwymi donosicielami do swoich krajow a nie jacys wyimaginowani wrogowie wewnetrzni
 • Awa
  16.11.2017 21:22
  Awa
  To nam prezydent narozrabiał......Z tego się juz nie wygrzebie wizerunkowo przed własnym elektoratem
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane