Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zobacz także

 • mee...
  11.11.2017 22:48
  Zdrajcy posluguje sie Niemcami", to nie ulega watpliwosci...totez nie tylko zdrajcy ale i Niemcy sa wrogami Polski.
  doceń 0
 • velario
  13.11.2017 01:29
  "My chcemy Boga" - to dlatego wyszliście Go szukać na ulice Warszawy z petardami, racami i świecami dymnymi w ręku? A twarze zakryliście kominiarkami pewnie dlatego, żeby łatwiej Was rozpoznał? A teraz prośba do moderacji: zanim usuniecie mój wpis po raz drugi, wyjaśnijcie w czym narusza on zasady prowadzenia dyskusji na portalu - albo wprost przyznajcie, że nie widzicie w tym bluźnierstwie, jakiego dopuścili się uczestnicy Marszu (zestawiając ww. hasło z takimi jak np. "Śmierć wrogom ojczyzny") niczego złego.
  doceń 23
 • Fryderyk
  13.11.2017 08:04
  Patriotyzm -> nacjonalizm -> nazizm. W którym miejscu jest teraz Polska i "Polacy"?
  doceń 7
 • azapasnik
  19.11.2017 22:33
  Budzi się demon Nacjonalizmu. Demon, który powołując się na Boga namawia do nienawiści. Modlę się o Dar Mądrości i odróżnienia dobra od zła u wszystkich Polaków. A u Chrześcijan w szczególności.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama