Nowy numer 24/2018 Archiwum

Tomasz Rożek pokazuje czym oddychamy - smog to nie fikcja!

Od kilku dni polskie miasta biją europejskie rekordy zanieczyszczenia powietrza. Dzięki prostemu doświadczeniu możesz zobaczyć czym oddychasz.


Zobacz czym oddychasz - Nauka. To lubię.
Nauka. To lubię

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  19.01.2017 22:26
  Niestety. Co człowiek, to samochód. Lobby nafciarskie (a nowoczesne silniki są trzymane w tajemnicy - czyste silniki). Ostatnio w autobusie spotkałem kobietę ze świata nauko-lotniczego. Pytam - z tym, co leci z samolotów to prawda? Odpowiada - prawda. Stąd tanie linie lotnicze. Nienawidzą nas. Często latają, to dużo sypią. A co na to gmina? Bilety tanie... No lepsze niż nic ale drodzy Panowie i Panie. Kraj ratujcie od trucizny. Dlaczego akurat Polska bije rekordy...? Przemysł ledwie zipie a my rekordy bijemy i to akurat teraz. Bo rząd nie po myśli "włodarzy". Króluj nam Chryste!
  doceń 0
 • Maluczki
  21.01.2017 14:19
  Dlaczego pan Tomasz nie powie ludziom, że efektem spalania gazu i innych węglowodorów jest w ok.2/3 woda, z której tlen nie jest uwalniany z powrotem do atmosfery i która powoduje podnoszenie się poziomu wody na świecie, o co "uczeni" posądzają topnienie lodowców. Powoduje też bezpowrotne obniżanie poziomu tlenu w powietrzu, co też jest szkodliwe dla naszego zdrowia Efektem spalania węgla jest dwutlenek węgla, który jest asymilowany i tlen wraca do atmosfery. Dlaczego też, pan Tomasz nie powiedział skąd się bierze to zanieczyszczenie powietrza, bo powtarzanie medialnej propagandy antywęglowej, jest obrazą prawdy i nauki.
  doceń 0
 • Maluczki
  21.01.2017 18:06
  Pan Rożek w swojej propagandzie posłużył się trikiem podobnym do tego, jaki stosują sprzedawcy filtrów do wody. Panie Rożek! Nigdzie na świecie nie ma czystego powietrza. Zbadał Pan, co się osadziło na filtrze? Może to jakieś pyłki, albo inne pyły niewiadomego pochodzenia? A może niedaleko jest droga po której jedzie dużo aut? Podobno pyły przemieszczają się tysiące kilometrów. Bez zbadania pochodzenia osadu na filtrze, robi Pan tylko propagandę pompującą psychozę smogową? Po co ktoś wywołał tą psychozę? Aby bardziej ludzi skonfliktować? Po to aby pucz się udał?
  doceń 0
 • max
  24.01.2017 09:28
  A ja się zastanawiam gdzie był ten pan Rożek przez ostatnie 25 lat, dopiero jak PiS stawiający na polski węgiel doszedł do władzy zauważył pan że powietrze nie jest czyste? Myśli pan że czystsze będzie jak wszyscy przerzucą się na rosyjski gaz kupowany od Niemców?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama