Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Czarny protest, czyli kultura i tolerancja

Jaja, butelki, pomarańcze, jogurty, tampony i wiele innych przedmiotów posypało się w kierunków obrońców życia podczas pikiety antyaborcyjnej podczas "czarnego protestu" na Placu Zamkowym w Warszawie.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

 • Gość1
  05.10.2016 14:04
  I to ma być kraj katolicki? ilu z nich poszło w niedziele do kościoła i przyjęło komunie? nie mnie oceniać ich sumienia bo zrobi to Bóg,ale co się z stało z katolicką Polską? połowa o ile nie większość to obłudnicy.
  Promocja aborcji i promocja in vitro,nie chcesz mieć dziecka z gwałtu to nikt Ci nie każe go mieć oddaj go do okna życia,chcesz mieć dziecko ale jesteś bezpłodny? Po co in vitro skoro można zaadoptować jakieś dziecko z domu dziecka dać mu dom miłość i rodzinę i tym samym poprawić przyszłość kraju bo między innymi w tych domach dochodzi do patologii po czym dzieci te wchodzą w środowiska przestępcze inaczej byłoby gdyby zaopiekowano się nimi zaadoptowano je zamiast korzystać z metody in vitro.
  Niech Bóg ratuje ten kraj.
 • Gość
  06.10.2016 08:02
  A dlaczego już nie ma zadymy o TK tylko teraz jest zadyma o aborcji?
  doceń 0
 • Gość
  06.10.2016 08:05
  Gdzie jest Kośció? Gdzie są kazania, które uświadomią co się dzieje podczas aborcji, które uświadomią co się dzieje w naszym kraju! Gdzie stanowisko Kościoła? Kościół zajmuje się nie do końca tym co trzeba, przesypia lata , które powinny być pracowite są marnowane. Dokąd to wszystko zmierza?
 • student
  06.10.2016 09:38
  Czasy ostatecznie...
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama