Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Wojo19
  01.07.2016 14:07
  Jednoczy, tak i owszem ale tylko i wyłącznie w czasie meczy...
  doceń 0
 • Gość
  01.07.2016 15:05
  Brawa dla Kuby i całej drużyny!!!
  doceń 1
 • kaszkiet
  02.07.2016 00:09
  Kuba co Cie nie zabije to Cie wzmocni.Tworzycie wkoncu piekna futbol i nadzieje na dalsze sukcesy jestesmy z wami i bedziemy dopingowac.Niezalamujcie sie to dopiero poczatek waszej drogi na lepsze niedlugo mistrzostwa swiata dacie rade bo was stac na lepsze granie...udowodniliscie
  doceń 0
 • wojowniknajprzedniejszy
  02.07.2016 06:15

  Drogi Robercie, Krycha, Kuba i inni …
  Żeby chcieć, to trzeba przede wszystkim umieć. Najlepiej poobwieszać się zegarkami za 50 tyś euro czy tam złotych. Futrach, ala zniewieściały chłopczyk i najnowszych garniturkach. O brykach nie wspomnę. Ja też chciałem kiedyś biegać szybciej 100, ale stanąłem na 10.5 i ani rusz.
  A to co napisałem do Kuby i Adasia…
  Drogi Kubo,
  Mówisz, że nie strzeliłeś źle. Bramkarz poszedł w ciemno i obronił strzał. Mówisz jeszcze i to, że zawsze strzelasz w ten róg. Zatem, nie dziw się, że bramkarz to obronił. Sam grając w klubie, byłem wykonawcą rzutów karnych i miałem opracowanych kilka schematów. Powinieneś chyba wiedzieć o tym, że jeden sposób, jedna wersja, nie jest wystarczająca. Czyja zatem wina? Czy to jest poziom reprezentacyjny? Najłatwiej powiedzieć słowami największego ignoranta komentującego mecze, który dla ciekawości dodam, nigdy nie zaznajomił się z przepisami gry w piłkę nożną, Dariusza Szpakowskiego, i powiedzieć „Nic się nie stało”. A to wszystko tylko po to, aby znów pojechać sobie na kolejne zawody. Turysta-komentator. „Biorę to na klatę”. Raczej opracuj kilka wariantów wykonywania rzutów karnych. Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych.

  To dla ciebie Adamie też przesłanie. Zamiast partii, golfa, baseniku, kolejnej filiżanki kawy, tzw. odstresowania się, opracuj z piłkarzami, dla każdego z nich, kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.

  Karne to nie żadne szczęście i loteria, ale umiejętności… Michale Pazdan…

  Robercie, nie zabrakło wam szczęścia, ale umiejętności … z jedną wersja strzelania karnego, nie wychodzi się na mecz IV ligi… okręgowej …

  Przygoda jak to zwykle bywa zakończyła się w typowo słowiański sposób … wielcy przegrani … mogli być wygrani … ale do tego trzeba być przygotowanym …

  Polska na Euro 2016. Łatwo być z pokonanymi. Lepiej byłoby ze zwycięzcami. Lepiej, wygodniej, łatwiej współczuć, aniżeli wygrać. Łatwiej być przegranym, aniżeli zwycięzcą.

  Jesteś przegranym, wszyscy ci współczują. Mogłeś być zwycięzcą i nikt by o tym nie wiedział. Co wybierasz? Polska na Euro 2016.

  Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych. Obecnie od 27 lat kapłan misjonarz…

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama